RUČNÍ ČIŠTĚNÍ VOZIDEL ve VLAŠIMI


Nabízíme profesionální 100% ruční cenově dostupné čištění vozidel v naší Autočistírně ve Vlašimi.

Specializujeme se na detailní čištění interiérů cestou hloubkového čištění mokrou cestou - chemické tepování sedadel a čalounění.
 Dále nabizime renovaci laku leštěním, voskovanim, keramickými povlaky, odstranění škrábanců a rozlesteni světlometů.

Při mytí vozů používáme nejmodernější přípravky od výrobců Koch Chemie GmbH, Gyeon, Carpro, Auto Finesse, StarBrite a Chemical Guys, které jsou špičkou na trhu s profesionální autokosmetikou.

Nabízime renovaci autolaku, interiéru vozidla, kosmetické opravy, přípravu vozidel před prodejem a mnoho dalšího dle individuální domluvy.

Naše služby mohou být nabídnuty jako benefit pro Vaše zákazníky či zaměstnance. Například hotely, golfová centra, firemní autoparky.

Informace o průběhu návštěvy

Po vzájemném potvrzeni termínu čištění Vašeho vozu Vás očekáváme ve smluvený čas v naší provozovně, kde proběhne prohlídka vozu, odsouhlasení Programu čištění, termínu dokončení a ceny. U nás máte jistotu, že termín a odsouhlasená cena je konečná a neměnná. 

Poté Vás (dle předchozí domluvy) odvezeme na Vámi požadované místo (Vlašim a 10km okolí ZDARMA), mezitím se na Vašem voze již pracuje.

Veškeré věci, které ve voze najdeme, naleznete umístěné v jedné krabici, v kufru. Drobné mince, peníze, klíče atd. naleznete v označeném sáčku v této krabici. 

Provede se požadovaný program čištění.

V případě, že dokončíme čištění dříve než je stanovený termín, zašleme Vám SMS s touto informací. 

Předáním vozu na čištění souhlasíte, že si Před a Po dokončení programu čištění pořídíme pár snímků Vašeho vozu / naší odvedené práce pro účely marketingu AUTOČISTÍRNA - Detailing Centrum (instagram, FB, www). V případě, že s tímto nesouhlasíte, oznamte nám, prosím, tuto skutečnost.

Při předání vozu po čištění Vám předáme čistý vůz, klíče a doklad o zaplaceni / fakturu.

Pokud si budete na fakturu přát uvést údaje Vaší společnosti, informujte nás prosím, s iniciály společnosti do SMS ještě před převzetím vozu.

Naše AUTOČISTÍRNA disponuje pojistným krytím svěřených vozidel - všech typů pojistných událostí - od poškození, odcizení, přes živelnou pohromu, či vandalismus - do výše 5 milionů Kč - Váš vůz je u nás jako v bavlnce.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Lubomír Kodeš | majitel

Další informace

Nezodpovídáme za jakékoli škody na voze vzniklé v průběhu pobytu vozidla v naší provozovně, zejména při mokrém strojním čištění interiéru, například stropnice a tapecírunku dveří starších vozidel typu Alfa Romeo a Škoda, VW, Audi (1997-2004).
Dale nezodpovidame za nefunkčnosti vznikle pri čištění motoroveho prostoru.