CENÍK

Ceny uvedené v ceníku jsou pouze ORIENTAČNÍ. Ceny jsou uvedeny pro běžnou velikost vozidla kategorie Škoda Fabia. Vozidla větší, typu Octavia + 30% k uvedené ceně, vozidla jako SUV, MPV (do 5ti míst), prémiové limuzíny a podobné +40% k uvedené ceně. Dodávky, VAN a větší +50% k uvedené ceně. Cena je pro každý vůz individuální (dle stavu znečištění či stavu laku). Předběžná cena bude stanovena při telefonické objednávce. Konečnou si společně odsouhlasíme při Vašem předání vozu k nám do provozovny.

Váš vůz je po celou dobu přítomnosti v naší provozovně krytý pojistkou Allianz ve výši 5miliónů korun.

INTERIER 

CLASSIC - pravidelná údržba interieru

Pravidelné čištění interiéru po absolvování programu REVITAL, nebo při běžném znečištění.

Vysátí celého interiéru včetně kufru vyčištění gumových nebo tepování látkových koberečků, vyčištění-konzervace palubní desky a plastových částí interiéru, otření kožených sedadel, vyleštění oken, otření mezidveřních prostor.

od 700 Kč

REVITAL INTERIER -uvnitř jako nové- NEJOBLÍBENĚJŠÍ 

!!!AKCE - ZDARMA UMYTÍ ZVENKU!!!

Maximálně detailní čištění VŠECH dostupných částí interiéru. Váš vůz bude uvnitř jako nový!

Perfektní detailní vyčištění celého interiéru od stínítek přes mokré tepování sedadel a všech čalouněných částí/čištění a impregnaci kůže, až po vyčištění prostoru rezervního kola pod podlahou kufru. V interiéru nezbyde místo, kterého by se náš štěteček a přípravky nedotkl. Samozřejmostí je 100% odstranění všech skvrn, žvýkaček a chlupů domácích mazlíčků. Tento program doporučujeme například pro dlouhodobě profesionálně nečištěné vozy, při nákupu/prodeji vozu či vrácení operativního leasingu nebo při velmi znečištěném interiéru. 

od 2500 Kč

TEPOVÁNÍ SEDADEL

Samostatné tepování ( hloubkové mokré strojní čištění) sedadel a výplní dveří (tapecírunku) - možno zkombinovat s jakýmkoli programem.

Tepování spodního koberce - od 600,-

Tepování stropnice - od 800,-

od 900 Kč

ČIŠTĚNÍ A IMPREGNACE KŮŽE

Samostatné čistění kožených sedadel a kožených částí interiéru. Vyčištění, odmaštění, vyschnutí a impregnace prémiovým voskem a vyleštění.

Možno zkombinovat s jakýmkoli programem.

od 900 Kč

NANO-KERAMICKÁ OCHRANA INTERIERU

Nano-keramický ochranný povlak látkových sedadel, sedadel z alcantary, i kožených zajišťuje maximální ochranu povrchu s extremní hydrofobností. Ochrana interiérových plastů  poskytuje vynikající dlouhodobou ochranu. Nano-keramický povlak zabraňuje tvorbě nečistot a také pomáhá udržovat čalounění v perfektním stavu s minimálním úsilím. Doporučujeme určitě tuto ochranu aplikovat na prostor čalounění při převozu dětí a domácích mazlíčků. 

od 800 Kč

DOBARVENÍ KŮŽE A ČALOUNĚNÍ

Při programu REVITAL INTERIER Vám rádi dobarvíme-dolakujeme odřenou kůži, například od nastupování na sedadle řidiče, do přesného odstínu Vašeho interiéru. Dále opravujeme a dobarvujeme poškozená místa interiéru a koberců.

od 500 Kč

EXTERIER

EXTERIER - perfektní umytí zvenku

Ruční mytí celého vozu nano-aktivní pěnou, chemická dekontaminace a detailní vyčištění disků, podběhů, plastů a mezidveřních prostor (pantů). Chemické odstranění náletové rzi, zapečeného brzdného prachu na discích a odstranění teček od asfaltu z exponovaných míst,

od 900 Kč

VOSKOVÁNÍ - KARNAUBSKÝ VOSK

Prémiový karnaubský vosk s vysokým lesklým efektem a ochranou laku na 6 měsíců. Tento vosk kryje vlásenkové škrábance. V ceně voskování je chemická dekontaminace a příprava laku programem EXTERIER.

Voskování aplikujeme na celou karoserii, boční okna, světla a disky kol.

od 2000 Kč

VOSKOVÁNÍ - KERAMICKÝ VOSK -NEJOBLÍBENĚJŠÍ

Extrémně lesklý efekt, hladkost a hydrofobnost (voděodpudivost). Prohloubení a rozjasnění barvy. Výborný na všechny typy laků, wrap folie a chromy. Odolnost vůči UV záření. Ochrana na 12 měsíců. Jeho vlastnosti výrazně eliminují usazování nečistot, tím intenzitu mytí a čištění a tak šetří čas i peníze. V ceně voskování je chemická dekontaminace a příprava laku programem EXTERIER.

Voskování aplikujeme na celou karoserii, boční okna, světla a disky kol. 

od 3000 Kč

LEŠTĚNÍ LAKU KAROSERIE - renovace laku

Uvedená cena za jednokrokové leštění-renovaci celé karoserie vozu. Jednokrokové leštění odstraňuje běžné škrábance a poškození laku od kartáčových myček, špatného domácího mytí vozu, vlásenkové škrábance (sluníčka) a drobné poškození laku. Po leštění karoserie doporučujeme ochranu laku voskováním či keramikou. V ceně leštění je chemická dekontaminace/umytí a příprava laku programem EXTERIER.

Při výraznějším poškození laku se přistupuje k vícekrokovému leštění. Cena je poté stanovena individuálně.

od 4000 Kč

KERAMIKA - NANO CERAMIC PROTECT 6H

Sklo-keramická ochrana laku s anti-age efektem, obsah Sio2 až 60%, extrémní hydrofobnost, částečný samohojící efekt, prohloubení a rozjasnění barvy povrchu, odolnost vůči UV záření, odolnost vůči teplotám, odolnost vůči silným chemikáliím, ochrana laku vůči škrábancům, zabraňuje korozi nebo oxidaci laku. Keramiku aplikujeme pouze po vyleštění a přípravě laku karoserie (není v ceně).

od 5000 Kč

LOKÁLNÍ ROZLEŠTĚNÍ ŠKRÁBANCŮ

Rozleštění lokálních - náhodných škrábaců "z Kauflandu" či drobných kolizí. 

od 500 Kč

OPTICKÁ KOREKCE - OPRAVA LAKU

Provádíme dolakování a korekci laku například osekaných "ťupek" od kamínků, větších škrábanců, či odřenin na hranách dveří, Při objednávce si prosím připravte VIN číslo vašeho vozu, pro objednání přesného odstínu barvy. Cena individuální dle poškození,

od 500 Kč