Vouchery - dárkové poukazy

Naše vouchery obdržíte barevné, zalaminované a v hezké obálce, ve které již můžete poukaz předat jako dárek. 

AKCE - ZIMNÍ BALÍČEK - pouze 10ks

 - kompletní detailní vyčištění a impregnace interiéru včetně mokrého tepování sedadel / čištění kůže a vytepování koberečků - venkovní umytí vozu s aplikací trvdého VOSKU s ochranou až 12 měsíců BĚŽNÁ CENA 4990,-  AKČNÍ CENA 3990,-

3 990,00 Kč 4 990,00 Kč

Voucher OCHRANA LAKU - VOSK

Vosk dodá laku vysoký lesk, výrazné voduodpudivé vlastnosti a ochranu před povětrnostními vlivy a solí. Voskem zakonzervovaný lak je tak i odolnejsi vůči námraze i korozi. Zvýrazní barvu a skryje většinu malých škrábanců. Ochranu voskem aplikujeme na karoserii, disky, světla a SPZ. Údržba - například od špíny, soli a brzdného prachu je poté velice jednoduchá díky bariéře, kterou vosk vytvoří. Aplikace je vhodná na nové i starší laky. Cena obsahuje chemickou dekontaminaci laku, důkladné umytí, vysušení a impregnaci pneu a plastů. Dle stavu laku Vám doporučíme vhodný vosk. Nabízíme vosky přírodní-karnaubské, syntetické, a vosky s křemičitou (keramickou složkou). Vosky poskytují ochranu laku na 8 - 12 měsíců, dle zvoleného typu vosku a stavu laku.

2 495,00 Kč

Voucher RENOVACE LAKU

Strojové jednokrokové rozleštění a renovace karoserie, rozbroušení vlásenkových škrábanců, odstranění "sluníček z myčky", odleštění a rozzáření zašedlého (mlžného) laku bežně opotřebovaného laku.  Cena renovace obsahuje detailní umytí, chemickou a manuální dekontaminaci laku, odstranění náletové rzi, asfaltu, důkladné umytí, vysušení a impregnaci pneu a plastů. V případě výrazného poškození laku, či nutnosti vícekrokového leštění je cena individuální. Dále nabízíme i korekci laku osekaných míst od kamínků, hlubokých škrábanců či odřených disků.

5 995,00 Kč

Voucher RENOVACE SVĚTLOMETŮ

Strojové rozleštění a renovace světlometů.  Čtyř krokové rozbroušení predni části světlometů a strojové vyleštění obnoví původní vzhled a vlastnosti světlometu.  Po renovaci na světlomet aplikujeme keramickou ochranu s tvrdostí 9H, s odolností minimálně na 2 roky. Keramická ochrana zaručuje skvělou svítivost i v zimních měsících díky svým voděodpudivým vlastnostem, a tak zůstává světlomet déle čistý a Vaše cesty budou bezpečnější.

995,00 Kč

Voucher SEZÓNA - INTERIÉR

MOKRÉ VYTEPOVÁNÍ SEDADEL - DVEŘÍ - KOBEREČKŮ Vyluxování palubky, podlahy, sedadel a kufru - mokré vytepování 5míst sedadel - vytepování čalounění dveří - umytí 4ks gumových koberečků nebo vytepování 4ks látkových koberečků a umytí vany v kufru - otření interiérových plastů (palubní deska, tunel, dveřní výplně) - vyčištění plastových prahů dveří - oživení a impregnace interiérových plastů - vyleštění lesklých částí interiéru (budíky, rádio, kliky, dekorační lišty) - vyleštění vnitřní strany oken a zpětného zrcátka - provoňění svěží vůní.

2 495,00 Kč

Voucher EXCLUSIVE INTERIÉR

HLOUBKOVÉ TEPOVÁNÍ TEXTILNÍHO ČALOUNĚNÍ MOKROU CESTOU nebo VYČIŠTĚNÍ A IMPREGNACE KOŽENÉHO INTERIÉRU - vyčištění programem CLASSIC INTERIER PLUS + detailní vyluxování celé kabiny vozu - vyluxování všech úložných prostor, těžko dostupných míst a pod sedadly - vyklizení všech věcí z kabiny, přihrádek a roztřídění do krabice - hloubkové čištění všech interierových plastů štětečkem (i úložné prostory, mřížky ventilace, přepínače, páčky, popelníky, držáky nápojů atd.) - vyčištění stínítek, sloupků a stropních madel - čištění kolejnic sedadel - impregnace a vyživení všech interierových plastů - vyčištění mezidveřních prostor včetně pantů - vyleštění vnitřní strany oken a vnitřních zrcátek - vyleštění všech lesklých částí interiéru - impregnace gumového těsnění dveří - provoňění svěží vůní

3 495,00 Kč